21:22

1403/03/08

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌ رضوی: رکورد نشست و برخاست پروازها در فرودگاه مشهد شکسته شد.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌ رضوی از رکوردشکنی فرودگاه مشهد در تعداد نشست و برخاست پروازها پس از کرونا خبر داد.

به نقل از ایسنا،به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان

محمود امانی‌بنی از رشد ۱۵ درصدی پروازها و افزایش ۳۰ درصدی مسافران مشهد در ایام پایانی ماه صفر امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: تعداد سفرهای هوایی و زائران جابه‌جا شده در فرودگاه مشهد طی روزهای پایانی ماه صفر امسال در تعداد پروازها و مسافران نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش قابل توجهی همراه شده است.

وی افزود: بر این اساس تعداد پروازها در این ایام نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش یافته و در این ایام تعداد مسافرانی که توسط ناوگان هوایی به مشهد سفر کردند ۳۰ درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته به ثبت رسیده است.

امانی‌بنی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر امروز نیز ۲۰۰ پرواز به ‌منظور تسهیل تردد زائران امام رضا(ع) در نظر گرفته شده و همچنین تعداد مسافرانی که امروز توسط ناوگان هوایی در مشهد جابه‌جا خواهند شد، ۳۱ هزارمسافر پیش‌بینی شده است.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان ‌رضوی تصریح کرد: زائران علی بن موسی الرضا(ع) توجه داشته باشند که بلیت پروازهای فوق‌العاده به مقصد مشهد از طریق سایت‌های رسمی و با نرخ مصوب به فروش می‌رسد.

وی یادآور شد: فرودگاه مشهد در دهه آخر صفر امسال ضمن برپایی ۳ موکب با اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی اعم از سرود، تئاترخیابانی، دمام‌زنی و غیره به استقبال از زائران رضوی رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *