20:55

1403/04/26

مذاکره ایران با ۲۰ کشور دنیا در زمینه توسعه حمل‌ونقل هوایی

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از مذاکره ایران با ۲۰ کشور دنیا در خصوص توسعه حمل‌ونقل هوایی در حاشیه پانزدهمین اجلاس ICAN خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از مهر، محمد محمدی بخش در مراسم بزرگداشت روز جهانی هواپیمایی کشور، گفت: تمامی تلاش‌های صورت گرفته در تحقق ایمنی و امنیت دو مؤلفه بزرگ صنعت هوایی در پیمان شیکاگو که به عنوان مؤلفه‌های اصلی به شمار می‌رود، امروز در صنعت حمل و نقل هوایی ایران حاکم، جاری و مورد تأیید سازمان جهانی هواپیمایی کشوری است.

کاپیتان محمدی بخش ادامه داد: علیرغم دستیابی به موفقیت‌های چشمگیر در این صنعت اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم و این نقطه مطلوب از نظر ما رضایتمندی مردم و پاسخ گویی به نیازها و تقاضاهای موجود از این صنعت است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه بخش حمل و نقل هوایی به عنوان پیشران صنعت و توسعه است، افزود: امروز علیرغم جنگ نابرابر آمریکا و متحدانش علیه کشورمان در طول ۴۳ سال گذشته، همچنان روی پای خود ایستادیم و در حوزه تعمیر و نگهداری، طراحی و ساخت استفاده از شرکت‌های دانش بنیان و همچنین الحاق هواپیماهای جدید به ناوگان هوایی کشور شاهد رشد و رونق چشمگیری هستیم و با کمک مؤثر دولت سیزدهم با تأمین نقدینگی بحث نوسازی نیز محقق خواهد شد.

کاپیتان محمدی بخش به برگزاری پانزدهمین اجلاس ICAN در کشور عربستان اشاره کرد و گفت: در حاشیه این اجلاس با ۲۰ کشور دنیا در خصوص توسعه شبکه پروازی، همکاری‌های بین‌المللی و … بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *