23:01

1403/02/31

مسیرهای منتهی به مرزهای ۶ گانه اربعین با ۲۵۰۰ میلیاردتومان اعتبار بهسازی می‌شود/ طرح‌ها پیش از اربعین امسال به بهره برداری می‌رسد

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از تخصیص دو هزار و ۵۰۰ میلیاردتومان اعتبار برای بهسازی شش مرز منتهی به پایانه‌های مرزی اربعین خبر داد و گفت: مقرر است تا ۱۰ روز مانده به اربعین تمامی پروژه‌های محورهای اصلی، شریانی و پایانه‌ها در ۶ مرز اربعین به اتمام برسد و بهره‌برداری شود.

به گزارش پایگاه خبری ایران‌ناوگان، «داریوش امانی» معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از اختصاص دو هزار و ۵۰۰ میلیاردتومان اعتبار برای بهسازی مسیرهای منتهی به مرزهای ۶ گانه اربعین خبر داد.

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با تاکید بر اینکه طرح‌ها پیش از اربعین امسال به بهره برداری می‌رسد، گفت: در محورهای مواصلاتی منتهی به مرز خسروی با تامین اعتبار ۳۵۰ میلیاردتومان کار آغاز شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: در کل کشور و در شش محور اصلی و شریانی منتهی به مرز و پایانه‌های مرزی در مجموع دو هزار و ۵۰۰ میلیاردتومان اعتبار در نظر گرفته شده است که نزدیک به ۶۰ درصد اعتبارها به استان‌ها ابلاغ شده است.

امانی ادامه داد: مقرر است تا ۱۰ روز مانده به اربعین تمامی پروژه‌های محورهای اصلی، شریانی و پایانه‌ها در شش مرز اربعین به اتمام برسد و بهره‌برداری شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *