06:12

1403/02/02

همدان صاحب ایرلاین اختصاصی می‌شود

معاون عمرانی استاندار همدان گفت: همدان به دنبال راه‌اندازی ایرلاین اختصاصی است که امیدواریم با اختصاص وام خرید هواپیما و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی این موضوع به زودی محقق شود

به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان،فرزاد تیموری معاون عمرانی استاندار همدان در خصوص فعال شدن فرودگاه همدان یک خبر خوش به همدانی‌ها داد و گفت: همدان به دنبال راه‌اندازی ایرلاین اختصاصی همدان و خرید هواپیما است که اگر تحقق یابد، فرودگاه همدان خدمات بیشتر و بهتری را ارائه خواهد داد.

وی گفت: موضوع خریداری ایرلاین اختصاصی برای همدان مطرح است و دنبال این هستند که مبلغ قابل قبولی وام در قالب سفر ریاست جمهوری داده شود، اما ابتدا باید سرمایه‌گذار آن مشخص شود.

معاون عمرانی استاندار همدان گفت: وام برای این موضوع در مصوبات سفر ریاست جمهوری تعریف شده است و فقط بخش خصوصی باید آن را پیگیری کند.

تیموری با تاکید بر اینکه این پروژه سرمایه‌گذار هم دارد، ولی هنوز قطعی نشده است گفت: امیدواریم با تحقق این موضوع بتوانیم ضمن فعال کردن فرودگاه، سفر‌های هوایی مورد استقبال مردم همدان را نیز داشته باشیم.

وی گفت: امسال پرواز حجاج از همدان انجام شد که به خوبی صورت گرفت و مشکلی نداشتیم این موضوع نشان داد در ادامه نیز می‌توانیم پرواز‌های دیگری را داشته باشیم.

معاون عمرانی استاندار همدان گفت: برای برقراری پرواز‌های دیگری از همدان، بحث چارتری را پیشنهاد می‌کنند، اما، چون در این نوع پرواز باید هزینه صندلی‌های خالی نیز پرداخت شود، چندان مورد تایید نیست.

تیموری گفت: با توجه به اینکه سفر‌های چاتری هزینه‌ای روی دست مردم و دستگاه‌ها می‌گذارد، تمایلی برای آن نیست، اما به علت استقبال مردم از چند مسیر هوایی تلاش بر راه‌اندازی ایرلاین اختصاصی همدان را داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *