06:45

1403/02/02

پذیرفته شدگان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده در سامانه ثبت نام کنند

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده گفت: ۱۹ هزار پذیرفته شده مرحله دوم طرح جایگزینی خودروهای فرسوده هرچه سریعتر در سامانه این ستاد ثبت نام کنند.

به گزارش پایگاه خبری ایران‌ناوگان به نقل از خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، مهران سالاریه با اشاره به اینکه در مرحله دوم طرح جایگزینی خودروهای فرسوده سامانه یکپارچه خودرو ۱۹ هزار متقاضی تأیید صلاحیت شده اند، اظهار داشت: برای این متقاضیان که محصولاتشان را از شرکت های سایپا، کرمان موتور، مدیران خودرو و فردا موتور انتخاب کرده اند، از سامانه نوسازی ناوگان پیامک ارسال شده است.

وی ادامه داد: بر این اساس متقاضیان باید با مراجعه به سامانه نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده به نشانی NNHK.IR نسبت به ثبت نام و ایجاد صفحه شخصی به عنوان متقاضی اقدام کنند.

رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده تصریح کرد: این دسته از متقاضیان همچنین باید از فهرست موجود، مرکز اسقاط نزدیک محل سکونت خود را مشخص و سپس نسبت به تحویل خودرو فرسوده به مرکز تعیین شده و طی مراحل مربوطه اقدام کنند تا به صورت سیستمی در فاز تحویل خودرو جایگزین قرار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *