12:37

1403/03/29

پیش فروش تریلی پرقدرت چینی به صورت نقدی و قسطی از روز یکشنبه 30 مهرماه 1402

ایران خودرو دیزل از روز یکشنبه 30 مهرماه 1402 پیش فروش کامیون های پرقدرت چینی را آغاز می کند.

ایران خودرو دیزل از روز یکشنبه 30 مهرماه 1402 پیش فروش یک مدل تریلی پرقدرت چینی را آغاز می کند.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از وب سایت شرکت ایران خودرو دیزل، این پیش فروش 3 روز دیگر یعنی از یکشنبه 30 مهرماه آغاز خواهد شد. این پیش فروش نیز همچون بخشنامه های فروش قبلی به صورت پرداخت بخشی از مبلغ در زمان ثبت نام و بخش دیگری از مبلغ فروش به صورت اقساط کوتاه مدت تا زمان تحویل انجام می شود. جزییات و شرایط فروش متعاقبا در بخش نامه‌های فروش شرکت اعلام خواهد شد.

بر اساس این گزارش، ثبت ‌نام پیش فروش کامیون کشنده فوتون H4 از ساعت ۱۰ صبح یک شنبه سی‌ام مهرماه ۱۴۰۲ به ‌صورت اینترنتی و صرفا از طریق سایت فروش رسمی شرکت به نشانی esale.ikd.ir انجام خواهد شد.

تریلی H4 یک خودروی سنگین چینی محصول شرکت فوتون است که توسط ایران خودرو دیزل وارد کشور شده است.مجموعه فوتون در سال ۱۹۹۶ میلادی در کشور چین احداث شده است. فعالیت این شرکت در زمینه تولید و ساخت ماشین‌های سنگین همانند کامیون، اتوبوس است.

کشنده فوتون H4 ایران خودرو دیزل با کارت کشندگی ۴۳ تن مجهز به موتور شناخته شده کامینز ۱۲ لیتری با گیربکس ZF است.

از جمله دیگر امکانات این محصول می‌توان به کلیدهای کنترلی روی فرمان، دو تخت خواب، سان‌روف برقی، کروز کنترل، کولر و بخاری درجا، آیینه‌های جانبی برقی مجهز به گرم‌کن و ترمزهای دو مداره پنوماتیک مجهز به سیستم ترمز ضد قفل (ABS) و سیستم ضد لغزش (ASR) اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *