06:55

1403/02/02

۱۱ پروژه راه فرعی و روستایی به طول ۱۱۶ کیلومتر با مشارکت خیرین راه‌ساز هرمزگان اجرا شد

معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از انجام ۱۱ پروژه مشارکتی در حوزه راه‌های فرعی و روستایی به طول ۱۱۶ کیلومتر و به ارزش روز ۸۲۲ میلیارد تومان با مشارکت خیرین راهساز در طی سال‌های ۱۴۰۱ تاکنون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران‌ناوگان، «خداداد مقبلی» معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی و فرعی این سازمان با بیان این مطلب افزود: تعداد دو پروژه به طول ۲۷ کیلومتر، آسفالت و بهره‌برداری شده است که ارزش سهم خیرین ۴۳۳ میلیارد تومان می باشد، همچنین چهار پروژه نیز با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد و به طول ۲۹ کیلومتر آماده اجرای آسفالت بوده و سه پروژه راه کوه بدو و آبگرم خست و تنگ دالان به رودبار نیز به طول ۲۳ کیلومتر در حال اجرا است.

وی همچنین اظهار داشت: برای دو پروژه بهسازی راه بستک_ هرنگ و دژگان_ لمزان نیز به طول ۳۷ کیلومتر به تازگی تفاهم نامه منعقد شده و در حال شروع عملیات هستند.

در ادامه جلسه، مقبلی ضمن تقدیر از خیرین راهساز استان هرمزگان در مشارکت پروژه های این استان اظهار کرد: برخی از اهالی همین روستاها به عنوان خیر راهساز گام های ارزشمندی در جهت محرومیت زدایی روستاهای خود برداشته اند که تاثیر شایانی در رشد و شکوفایی اقتصادی و ایجاد اشتغال در این مناطق داشته است.

در این نشست که مدیران و اعضای هیات مدیره انجمن خیرین راه و ترابری و خیرین راهساز استان هرمزگان حضور داشتند، خیرین حاضر به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت راه های روستایی استان هرمزگان و پروژه های مشارکتی با خیرین راهساز در استان پرداختند و در پایان مراسم از خیرین راهساز استان هرمزگان تجلیل بعمل آمد و لوح تقدیر اهدا شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *